Migrace v Masai Mara se blíží

Přinášíme Vám záběry z loňské Migrace v Masai Mara. Stejný zájezd pořádáme i letos. Průvodce bude, jako již tradičně, náš zkušený kolega Tomáš Plánka, který se nedávno vrátil ze své expedice "Pěšky na Kilimandžáro", kterou úspěšně dokončil.


Můžete se podívat, na co se v případě, že se s námi na Migraci vydáte, můžete těšit. Po příletu do Nairobi přejedeme do národního parku Amboseli, kde strávíme 2 noci v úžasném kempu Sentrim Amboseli. Navštívíme masajskou vesnici a samozřejmě také budeme mít safari v národním parku Amboseli. Pokud budeme mít štěstí, zapózuje nám v Amboseli skupina slonů v pozadí se střechou Afriky, Kilimandžárem.


Na další 2 noci se přesuneme na sever k parku Lake Nakuru. Nejprve se projedeme na loďkách po jezeře Naivasha, kde se točil například film Vzpomínky na Afriku. Celodenní safari v Lake Nakuru nás čeká druhý den. Lodge Sentrim Elementaita s výhledem na jezero Vás také ohromí.


Na závěr zájezdu se přesuneme do Masai Mara, kde již budeme netrpělivě čekat až vypukne samotná migrace. Samozřejmostí v Masai Mara jsou divoké kočky a spoustu jiné divoké zvěře, která nemá v tomto období opravdu nouzi o úlovek. Ubytopvaní budeme v kempu Sentrim Masai Mara.


Po přesunu zpět do Nairobi si dáme výbornou večeři v místní restauraci Carnivore, vyspíme se a hurá domů vyprávět zážitky :-)


Na kompletní program zájezdu se můžete podívat ZDE.