Hotely

Neptune Paradise Resort 4*, Keňa

Neptune Paradise Resort je elegantní a komfortní hotel, který je obklopen krásnou a dobře udržovanou tropickou zahradou v africkém stylu Swahili. Nachází se na jižním pobřeží Keni, cca 40 km od centra města a 45 km od letiště.

Strava: All inclusive
 
Lokalita: Diani Beach
Vybavení:

Diamonds Aruthuga 5*, Maledivy

Diamonds Athuruga Beach & Water Villas je moderní resort, který je nově postavený na soukromém ostrově v jižní části atolu Ari. Resort je vzdálen jen 30 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště v Male.

Strava: All inclusive
 
Lokalita: Maledivy, Ari Atol
Vybavení:

Diamonds Thudufushi 5*, Maledivy

Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas je nový a moderní resort, který se nachází na soukromém ostrově na jihozápadním okraji atolu Ari.

Strava: All inclusive
 
Lokalita: Maledivy, Ari Atol
Vybavení:

LUX* Belle Mare 5*, Mauricius

LUX* Belle Mare se nachází na klidnější východní straně ostrova na překrásné pláži Belle Mare, která je ideální pro procházky ale i běh. Hotel patří do sítě luxusních hotelů LUX* což v překladu z latiny znamená "světlo".

Strava: Snídaně
 
Lokalita: Mauricius, Východní pobřeží
Vybavení:

Solana Beach Hotel 4*, Mauricius

Tento kompletně zrekonstruovaný 4* hotel, který se otevřel teprve v dubnu 2014, se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius. "Solana" v překladu znamená "sluneční strana". Hotel má nádhernou pláž, asi jeden kilometr dlouhou, která je pokračováním slavné pláže Belle Mare.

Strava: Polopenze
 
Lokalita: Mauricius
Vybavení:
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »