O nás

O NÁS

V cestovní kanceláři Go Afrika se specializujeme na dovolenou a safari v Keni a okolních státech východní Afriky. Naši hlavní nabídku tvoří safari v nejznámějších parcích a rezervacích jako je Masai Mara, Amboseli, Tsavo East a West či Lake Nakuru spojené s pobytem na jižním pobřeží Keni - nejkrásnější plážové destinaci Afriky – Diani Beach. Mezi velmi oblíbené programy patří také trek za horskými gorilami ve Rwandě, výstup na nejvyšší horu Afriky – Mt. Kilimanjaro a také výstup na Mt. Keňu. Samozřejmostí je safari v Tanzanii a pobyty na Zanzibaru.

Jsme malou cestovní kanceláří a netoužíme být největší na trhu, naším cílem je zůstat nejlepší. Příprava a realizace každého zájezdu, každého safari je pro nás individuální záležitostí, která nás baví. Našim klientům poskytujeme pravdivé informace založené na dlouholetých zkušenostech našeho týmu a perfektní znalostí toho co nabízíme. Protože chceme pochopit Vaše představy a požadavky o dovolené co nejlépe, nenabízíme naše zájezdy prostřednictvím provizních prodejců, díky tomu Vám připravíme tu nejvhodnější nabídku za nejlepší možnou cenu. V Keni na překrásné Diani Beach máme svou pobočku - transfery a safari zajišťujeme v Keni vlastními zaměstnanci. V ostatních destinacích spolupracujeme s našimi prověřenými partnery, které jsme pečlivě vybírali ne na základě nejnižších cen, ale na základě dlouholeté spolupráce. Naše nabídka není široká, vždy než přidáme novou destinaci, musíme ji nejdříve důkladně osobně poznat, což není otázka jedné cesty.

Od roku 2015 jsme generálními představiteli polské cestovní kanceláře Rainbow Tours pro Českou a Slovenskou republiku. Díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnout kvalitní zájezdy do celého světa za skvělých podmínek. Více na rainbowtours.cz

V souladu s platnou legislativou jsme řádně pojištěni proti úpadku u pojišťovny Generali.


Tým naší cestovní kanceláře:

Tomáš Plánka
ředitel CK Go Afrika

Od roku 2006 kdy jako turista navštívil Keňu poprvé, se do Keni opakovaně vrací. Po krátkém odpočinku založil na Diani Beach půjčovnu horských kol a strávil  ve východní Africe zhruba 6 let podnikáním, zabýval se mimo jiné projekty zaměřené na zlepšení přístupu místních obyvatel k pitné vodě, provozoval hotel ve Stone Town na Zanzibaru a založil místní cestovní kancelář. Díky tomu měl možnost procestovat a poznat místa a lidi jinak než běžný turista. Dlouhá léta působil také jako delegát a průvodce na safari v celé východní Africe. Jako první na světě ušel pěšky 406 km z Diani Beach v Keni do Tanzanie až na vrchol Uhuru Peak – nejvyšší bod Afriky (více info o cestě). Tomáš má na starosti jak plánování a přípravu Vašich zájezdů, tak i samotnou realizaci.

 

 

Jan Varga
manažer CK Go Afrika

Po svém prvním 3 měsíčním pobytu v Keni v roce 2009 se rozhodl, že kariéru ve stavebnictví vymění za nádhernou přírodu a práci v CK Go Afrika. Honza jezdí do Keni pravidelně, vždy na delší dobu jako průvodce a delegát a také jako spoluautor našich videoblogů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alice Kavita
rezervace, delegát

Alice je rodilá Keňanka, vystudovaná v oblasti cestovního ruchu. Pracuje u nás už 6 let. Má na starosti chod naší pobočky na Diani Beach. Alice se učí česky a letos nás dokonce přijela navštívit. V České republice jí bylo sice trochu zima, ale slíbila nám, že zase přijede, protože je u nás krásně.  Svůj volný čas věnuje přírodě a bohu. S Alicí se většina našich klientů v Keni osobně potká.

 

 

 

 

 

 

 

Abdul Adam Jaffar
business relationship manager

Abdul je rodilý Ind, povoláním zlatník, který žije od dětství v Keni. Miluje cestování, safari, auta, dobré jídlo a pití. Díky jeho kontaktům máme jistotu, že se každý problém vyřeší. Abdul má na starosti zejména naše řidiče, vozový park a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery. Společně s Tomášem tráví témeř veškerý volný čas společným cestováním po východní Africe, ale i po Evropě.

 

 

 

 

 

 

Pavla Pěničková
prodej zájezdů Rainbow Tours

Pavla má na starosti prodej zájezdů a služeb cestovní kanceláře Rainbow.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silvestr Szabó
průvodce a lektor na Fotoexpedicích

Silvestr je průvodce naší cestovní kanceláře a působí také jako lektor při Fotoexpedicích do Keni. Silva má Keňu (stejně jako my) opravdu v malíčku. Strávil tam opakovaně několik měsíců a rád se s Vámi podělí o své zkušenosti s focením a touto magickou zemí. Více informací o něm naleznete na www.naturess.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na náš videoblog, kde se o Keni i o nás dozvíte spoustu zajímavého.

 

 

 

Zástupce cestovní kanceláře Go Afrika s.r.o. pan T. Plánka, keňský ministr turismu Hon. Najib Mohamed Balala a předchozí mimořádná a zplnomocněná velvyslankyně České Republiky v Keni paní JuDr. G. Fuchsová.

Narobi květen 2011.

    

CK Go Afrika s.r.o. ve spolupráci s partnerskou společností AfricaCentric Ltd.  zajisťuje a organizuje konference nejrůznějšího zaměření, za účasti místních politických představitelů a podnikatelských špiček.

Foto z konference "Woman - an economic gateway to Africa"

Nairobi, Zanzibar 2011

    

Zástupce cestovní kanceláře Go Afrika s.r.o. pan T. Plánka ve stánku Kenya tourist board na veletrhu cestovního ruchu Travel Expo v Nairobi, který proběhl v listopadu roku 2011.

Cestovní kancelář Go Afrika s.r.o. splňuje všechny právní náležitosti v souladu se zákonem.

Koncesní listina
CK Go Afrika s.r.o.

    

Certifikát o pojištění
proti úpadku CK

Zpět