Safari

Při zakoupení výletu z České Republiky obdržíte slevu 3% !
Při zakoupení výletu v Keni, platba v USD.

Mimořádná nabídka:
Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost zakoupení jak výletů tak safari z naší nabídky, a to i v případě, že k zakoupení zájezdu nevyužijete našich služeb. V případě zájmu či potřeby více informací nás prosím kontaktujte.

Výšlap na Mount Kenya - trasa SIRIMON - SIRIMON

Výšlap na Mount Kenya trasou Sirimon - Sirimon. 4 denní trek zakončený výšlapem na 3. nevyšší vrchol Pt. Lenana ve výšce 4985 mnm. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších cest. Ubytování v horských…

Cena: 20 600 Kč

Safari Keňa, 3 dny Tsavo East a Amboseli

Národní park Amboseli se rozprostírá na jihu Keni, téměř na hranicích s Tanzánií. Patří mezi menší parky, ale díky své poloze a snadné dostupnosti patří mezi nejnavštěvovanější keňské národní parky.

Cena: 16 290 Kč

Safari Keňa, 3 dny Masai Mara

Třídenní letecké safari do národního parku Masai Mara. Národní rezervace Masai Mara patří bezesporu mezi nejoblíbenější rezervace. Jedná se o rozsáhlé chráněné území na jihozápadě Keni.

Cena: 35 590 Kč

Rwanda, Gorily v mlze

Setkání s gorilami v jejich přirozeném prostředí je úchvatný zážitek. Pozorovat z bezprostřední blízkosti tvora, který je nejvíce podobný člověku, rozpoznávat jejich nálady a mimiku, která je…

Cena: 45 900 Kč

Safari Keňa, 4 dny Tsavo East, Amboseli, Tsavo West a Taita Hills

Čtyřdenní safari v národních parcích Tsavo East, Amboseli, Tsavo West a také v soukromé rezervaci Taita Hills. Luxusní ubytování a 4 dny plné safari!

Cena: 24 490 Kč
« Předchozí 1 2 3 4 Další »