Napsat referenci

Přečtěte si, jak jsou s námi naši klienti spokojení

Vybrané reference

Jitka a Eva

Děkujeme CK Go Afrika za skvělé zorganizování zájezdu do Tanzánie a Keni a parku Ngorongoro, Tarangire, Ngutuni a Tsavo East. Lodge behem safari byli úžasné na velmi dobré úrovni, všude čisto, skvělá kuchyně a velmi milý a ochotný personál. Náš řidič v Tanzanii Malek byl naprosto úžasný a velice trpělivý, s podrobnými znalostmi přírody. Stejně tak Keňský řidič Dominik. Absolutně jsme byly unesené z návštěvy kráteru Ngoro ngoro - je to opravdu úžasné misto a množství zvířat, která jsme viděly bylo neuvěřitelné. Jednání s pražskou kanceláří před zájezdem samotným bylo velmi profesionálni a pan Varga nám trpělivě odpovídal na všechny dotazy, bály jsem se cestovat jen samy dvě, ale nakonec byl tento "soukromý" výlet absolutně perfektní a měly jsem plno pohodlí a pozornosti řidičů. Vše šlapalo jak hodinky, agenturu stoprocentně doporučujem!

Petra Průšová

Týden po návratu jsem teprve schopna sednout a zhodnotit dovolenou v Keni. Asi není potřeba milion slov, stačí napsat WOW! Jsme s mamkou unesene, šťastné, splnily jsme si sen (i ty, o kterých jsme netušily, že je máme). Velký respekt a poklona až na zem panu řidiči Jeofreymu (snad mu moc nekazím jméno), za obrovskou profesionalitu a upřednostnění práce i v situaci, kdy to mohl z naprosto pochopitelných důvodů zabalit. Safari je nádherné, bohužel tohle jednou vidět nestačí. Drobná komunikační propast v mojí angličtině, holt musím jezdit a jezdit a trénovat a víc a víc, aby to bylo jenom lepší. Jakkoli nejsem all inclusive typ, Diani byla výjimka. S sebou opalovak, věřte mi, hodně opalovaku. Afrika je moje nová láska a GoAfrika jsou typci. Díky za vše, jdu hledat příští dovolenou. Ať vám to jde. Petra + Bohunka.

Tom Šrejber se Šmidlou.

Jambo. Africa forever. GoAfrika navždy. Afrika poprvé a to s GoAfrika. Neskutečný zážitek. Téměř vše co jsme chtěli, jsme viděli. Krásu i smutek Afriky, neskutečné Kilimanjaro, slony, žirafy, lvy, vlastně ani nevím, jak se to všechno jmenovalo. Bezvadní řidiči, bezvadná průvodkyně Pavla, bezvadné jídlo, prostě vše bezva. Jen toho slunce mohlo být méně. Teď se jen prohrabat fotkami a vzpomínat. Díky GoAfrika. Snad někdy příště.

Standa + Šárka Šrejberovi

Již podruhé s Go Afrika a opět na jedničku. Tentokrát ,,Safari od velkých jezer na pláž" s úžasnou průvodkyní Pavlou Pěničkovou. Od nástupu do letadla po návrat domů vše naprosto dokonalé. Služby i organizace na jedničku. Jediná nevýhoda je, že se nám už nikam jinam nechce :-). Takže příště znovu jedině s Go Afrika a Pavlou. Hakuna matata.

Jana a Milan

Stále v nás kolují nádherné zážitky , které nám připravila CK Go Afrika při návštěvě Keni před Vánocemi loňského roku. Sešla se skvělá parta lidí a spolu s průvodkyní Pavlou, která se stala naší kamarádkou, jsme prožili nezapomenutelné chvíle. Vidět africkou zvěř v jejím původním prostředí bylo splnění dětského snu, pobyt u Indického oceánu a pozorování podmořského korálového světa tento prožitek zmnohonásobil. Moc děkujeme a těm kteří chtějí své sny zhmotnit doporučujeme.

Jarmila a Pavel

Děkujeme za perfektní zorganizování safari v Keni a skvělou komunikaci s panem Vargou. Vše klaplo dle našich představ od začátku do konce. Děkujeme moc a přejeme CK GOAFRIKA samé spokojené klienty !!!!!

Zdeněk Pěnička

V prosinci loňského roku jsem s manželkou Lenkou navštívil Afriku, Keňu. Využili jsme zájezd s Go Afrika, který vedl přes hlavní město Nairobi do safari parků Amboseli a Tsavo East a po příjezdu k Indickému oceánu pokračoval na pláži v Diani Beach. Byla to fantastická dovolená plná skvělých zážitků, ať už ze safari nebo z koupání a šnorchlování v oceánu. Byli jsme dobrá parta cestovatelů a pobyt nám zajišťovala a zpříjemňovala milá a skvělá průvodkyně Pavla, společně se zkušenými řidiči Joshuou a Dominikem a místní delegátkou Alicí. V Amboseli jsme sledovali nádherné scenérie Kilimanžára a v parku Tsavo East to byla neuvěřitelná setkání s divokou zvěří - lvi, sloni, antilopy, žirafy, buvoli, orli a další. Kempy v Amboseli a v Tsavu East nás překvapily skvělou úrovni vybavení a výbornou kuchyní. Luxusní byl Diani Sea Resort se skvělou kuchyní. Šnorchlování v okolí ostrova Wasini v Indickém oceánu bychom každému doporučili. Náš první zájezd do Keni s CK Go Afrika naplnil zcela naše očekávání. Děkujeme celému týmu Go Afrika za skvěle připravený zájezd. Lenka a Zdeněk

Pavel Flídr

V první polovině prosince jsem navštívil s CK Go Afrika Keňu - safari v parcích Amboseli a Tsavo East včetně následného několikadenního pohodového relaxu na Diani Beach. Byla to krásná dovolená plná skvělých zážitků s příjemnou a šikovnou průvodkyní Pavlou, příjemnými a zkušenými řidiči Joshuou a Dominikem a rovněž s příjemnými a pohodovými lidmi ve skupině. Trochu nás potrápily lokální povodně v Amboseli, ale díky operativnímu řešení naších řidičů a průvodkyně jsme dodrželi plánovanou cestu za pozorováním zvířat. Kempy v Amboseli a v Tsavu na skvělé úrovni s výbornou kuchyní, resort na Diani Beach v luxusním stylu a taktéž se skvělou kuchyní. Šnorchlování v okolí ostrova Wasini v Indickém oceánu byl krásný bonus od CK. Můj první zájezd do Keni s CK Go Afrika naplnil mé velké očekávání a již nyní vím, že jsem v tomto krásném koutu východní Afriky nebyl naposledy. Přednostně budu volit opět cestu s CK Go Afrika.

Ivana a Katka

Je to už týden, co jsme se vrátily ze safari v Keni a chceme se s Vámi podělit o naše nadšení. Především bychom chtěly poděkovat týmu Go Afrika, za senzačně sestavený program zájezdu. Do Afriky jsme jely s určitými představami, ale to, co jsme zažily se nedá popsat, jelikož vše předčilo naše očekávání - super organizace zájezdu, ochotný a přátelský průvodce Honza a skvělý řidič Dominik. Takový zájezd by měl absolvovat každý milovník přírody, a protože to my dvě jsme, začínáme šetřit na další putování po černém kontinentu, samozřejmě, že jedině s Go Afrika.

Ivana Svarcova

Dobrý den, děkujeme za zprostředkování úžasné a dovolené. Vaše organizace byla dokonalá, vše probíhalo podle plánu a nikde jsme neměli organizační problémy. Pokud znovu pojedeme do Afriky, což není vyloučené (díky Vám), tak rádi využijeme Vašich služeb. S pozdravem, Ivana Švarcová