Kdo jsme

V cestovní kanceláři Go Afrika se specializujeme na dovolenou a safari v Keni a okolních státech východní Afriky. Naši hlavní nabídku tvoří safari v nejznámějších parcích a rezervacích jako je Masai Mara, Amboseli, Tsavo East a West či Lake Nakuru spojené s pobytem na jižním pobřeží Keni - nejkrásnější plážové destinaci Afriky – Diani Beach. Mezi velmi oblíbené programy patří také trek za horskými gorilami ve Rwandě, výstup na nejvyšší horu Afriky – Mt. Kilimanjaro a také výstup na Mt. Keňu. Samozřejmostí je safari v Tanzanii a pobyty na Zanzibaru.

Jsme malou cestovní kanceláří a netoužíme být největší na trhu, naším cílem je zůstat nejlepší. Příprava a realizace každého zájezdu a každého safari je pro nás individuální záležitostí, která nás baví. Našim klientům poskytujeme pravdivé informace založené na dlouholetých zkušenostech našeho týmu a perfektní znalosti toho, co nabízíme. Protože chceme pochopit Vaše požadavky a představy o dovolené co nejlépe, nenabízíme naše zájezdy prostřednictvím provizních prodejců - díky tomu Vám připravíme tu nejvhodnější nabídku za nejlepší možnou cenu. V Keni na překrásné Diani Beach máme svou pobočku - transfery a safari zajišťujeme v Keni vlastními zaměstnanci. V ostatních destinacích spolupracujeme s našimi prověřenými partnery, které jsme pečlivě vybírali ne na základě nejnižších cen, ale na základě dlouholeté spolupráce. Naše nabídka není široká, vždy než přidáme novou destinaci, musíme ji nejdříve důkladně osobně poznat, což není otázka jedné cesty.

Od roku 2015 jsme generálními představiteli polské cestovní kanceláře Rainbow pro Českou a Slovenskou republiku. Díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnout kvalitní zájezdy do celého světa za skvělých podmínek. Více na rainbowtours.cz

V souladu s platnou legislativou jsme řádně pojištěni proti úpadku u pojišťovny Generali.

Máte na nás dotazy?

Napište nám Váš vzkaz

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA
ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.