Skrytý klenot v srdci Tsavo East

Epiya Chapeyu Tented Safari Camp leží v srdci Národního parku Tsavo East na břehu řeky Galany na úpatí Yatta plošiny. Řeka Galana, Tsavo East mezi palmami (Hyphaene Coriacea) a akáciemi (Acacia Brevispica) - dokonalá harmonie s místní domorodou africkou krajinou a vegetací.

Nachází se přibližně čtyři hodiny jízdy (vozidlem s pohonem čtyř kol) z Nairobi (přes bránu Manyani) a od Malindi/Watamu (přes Sala Gate). Při jízdě z Mombasy je Buchouská brána na cestě do Voi nejbližším vstupem do parku.

Před více než 15 lety ho postavil Walter Bigi. On a jeho syn Oscar se aktivně zapojují do každodenního chodu této oázy v divočině. Umístění kempu bylo vybráno jako jedno z nejpozoruhodnějších míst v národním parku Tsavo East a bylo uvedeno v BBC. Kemp nabízí návštěvníkům nezapomenutelnou příležitost vidět a fotografovat africkou faunu a flóru v tomto Edenu. Můžete být součástí tohoto skutečného, autentického a vzrušujícího zážitku z afrického safari.

Národní park Tsavo, největší v Keni, je domovem jedné z nejlepších světových lokalit pro sledování her, s velkou populací slonů, buvolů, gazely a antilop, černého nosorožce a samozřejmě velkých koček. Sloni, buvoli, krokodýli a hroši jsou pravidelnými návštěvníky břehu řeky před kempem.

Zájezdy pro tento hotel

Individuální 12 dní

Tanzanie, Keňa a odpočinek na Diani Beach
Tanzanie, Keňa

To nejlepší z Tanzanie a Keni. Naprosto úchvatný kráter Ngorongoro, parky Tarangire, Lake Manyara, Tsavo. Na závěr odpočinek na krásné Diani Beach.

Libovolný Tanzanie, Keňa od 69 900 Kč