Ocean Village Club, premium all inclusive hotel v africkém stylu, který se nachází na Diani Beach, je zakomponován do nádherné tropické zahrady. 

Popis
Hotel Ocean Village Club se nachází  uprostřed Diani Beach. Součástí hotelu je překrásná písečná pláž. V hotelu je 58 plně renovovaných pokojů Grand Luxe Tropical (všechny plně klimatizované, 40-50 m2). V každém z těchto pokojů se nachází ručně vyráběný nábytek ve stylu Lamu, který je ručně vyřezávaný z místního cedrového a teakového dřeva. Každý pokoj má také plochou televizi, vysoušeč vlasů, minibar a terasu.

Pláž
Nádherná široká pláž s bílým pískem, lehátka na pláži zdarma, plážová osušky zdarma (vybírá se záloha 20 EUR, která je vratná po navrácení osušky před odjezdem), korálový útes táhnoucí se podél pobřeží (cca 700 m od břehu).

Vybavení
Restaurace, bar, recepce s posezením a výhledem na oceán, obchod se suvenýry, bazén, kadeřnické služby a masáže za poplatek, sluneční terasa, internetová kavárna a golfové hřiště Leisure Golf Club přibližně 6 km od hotelu.

Strava
Program PREMIUM All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, veškeré nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje i světových značek (vše, kromě 3 C, Champagne, Chivas Regal, Cognac). Tento koncept je na Diani Beach jedinečný. V All inclusive jsou zahrnuty také jídla jako humr a mořské speciality.

Sport a zábava
Bazén, volejbal, plážový fotbal, vodní gymnastika, šipky, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis a lukostřelba.

Zájezdy pro tento hotel

Individuální 9 dní

Ocean Village, Diani Beach
Keňa

Pobytový zájezd do Keni s all inclusive v hotelu Ocean Village.

Libovolný Keňa od 48 850 Kč