Safari z Nairobi a odpočinek na pláži

Ideální zájezd pro všechny, kteří chtějí spojit safari spolu s pobytem na nádherné pláži Diani Beach. Zájezd je s příletem do Nairobi s následným safari v parcích Amboseli a Tsavo East. Postupně se dostanete až na jižní pobřeží Keni (Diani Beach), kde si po safari nádherně odpočinete. Odlet zpět do Evropy je poté přímo z Mombasy.

Itinerář zájezdu

Itinerář můžeme vždy upravit podle Vašich představ.

Odlet do Nairobi s jedním přestupem.

Po brzkém ranním příletu do Nairobi si vyřídíte víza a setkáte se se zástupcem naší CK. Následuje transfer do parku Amboseli. Závisí na času příletu a zvolené letecké společnosti. Při příletu v dopoledních hodinách následuje rovnou transfer do parku Amboseli. Ubytujete se v kempu Sentrim Amboseli a po obědě Vás čeká odpočinek. Odpoledne navštívíte masajskou vesnici, kde Vám masajové předvedou, jak tradičním způsobem rozdělávají oheň, zatančí, zazpívají a dovolí Vám nahlédnout do jejich domu. Večeře a nocleh v kempu.

Hned po brzké snídani vyrážíte do parku, kde strávíte dnešní den. V Amboseli budete mít možnost za dobrého počasí fotit majestátní Kilimandžáro, spousty slonů, lvy, hyeny, hrochy, zebry, žirafy a další divokou zvěř. Po ranním safari se vrátíte do kempu na oběd a odpočinete si. Po obědě se do parku vrátíte na odpolední safari. Večeře, nocleh.

Dnes přejedete do největšího národního parku v Keni - Tsavo East. Budete mít možnost zachytit Keňu zase trochu jinak. Zdejší červená hlína, která je bohatá na železo a díky které jsou místní sloni nazýváni červenými, na Vás už netrpělivě čeká. Cestou Vás čeká dopolední safari a poté se ubytujete v kempu přímo uprostřed parku, kde si již tradičně dáte oběd. Po odpočinku může začít Vaše odpolední safari v parku. Se západem slunce se do kempu vrátíte, dáte si večeři a posedíte se u ohně s výhledem na napajedlo.

Po snídani Vás čeká Vaše poslední safari v parku. Oběd již budete mít mimo park. Po obědě vyrážíte na druhou polovinu Vaší výpravy na překrásnou Diani Beach na jižním pobřeží Keni. V podvečer se ubytujete v all inclusive hotelu Diani Sea Lodge.

V těchto dnech již bude program malinko volnější. Milovníci podmořského života ocení celodenní výlet za delfíny a šnorchlování v mořském parku Kisite u ostrova Wasini. Nabízí se možnost navštívit Mombasu a nafotit motýly v parku Bamburi společně s návštěvou Mamba Village, kde je až 15 000 krokodýlů - steak z krokodýla mají vždy čerstvý. Západ slunce nad rezervací Shimba Hills je další úchvatný zážitek. To všechno a mnohem víc můžete zažít právě v těchto dnech. Krásná Diani Beach pak určitě splní veškerá Vaše očekávání opravdového tropického ráje na zemi.

Vaše výprava končí. Odjíždíte na letiště a odlétáte zpět domů. :-)

Mapa zájezdu

Cena obsahuje

Mezinárodní letenku Praha (Vídeň) - Nairobi, Mombasa - Praha (Vídeň) v hodnotě 15 000 Kč na osobu včetně letištních tax a příplatků.
Služby anglicky hovořícího průvodce a řidiče po celou dobu safari.
Služby anglicky hovořícího delegáta na Diani Beach.
2x nocleh na safari v Amboseli v kempu Sentrim Amboseli s plnou penzí v nízké sezóně.
1x nocleh na safari v Tsavo East v kempu Tarhi Camp s plnou penzí nízké sezóně.
Vstupy do parků.
7x nocleh Diani Sea Lodge, all inclusive v nízké sezóně.
Plnou penzi v průběhu celého safari.
Privátní safari minivan s otevírací střechou po celou dobu safari z Nairobi (auto i řidič bude k dispozici pouze Vám).
Vstupy do parků.
Transfer z letiště do hotelu a zpět v Mombase a v Nairobi.
Dostatek pitné vody v průběhu safari.
Pojištění CK proti úpadku.

Cena platí v nízké sezóně. Bude upravena vždy na konkrétní termín.

Cena neobsahuje

Vstupní víza do Keni (vyřídíte online na adrese http://evisa.go.ke/evisa.html - budeme nápomocni, nebo za poplatek 1500 Kč vyřídíme za Vás).
Spropitné (pro řidiče doporučujeme 10 USD/den/osoba – v případě spokojenosti, není povinné).
Alkoholické nápoje a stravování, které není uvedeno v itineráři.
Nápoje v průběhu ubytování na safari.
Veškeré výdaje pro osobní potřebu.

Letový řád

Letový řád bude upřesněn - termín bude libovolný.

Video

Fotogalerie

Mám zájem o tento zájezd

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA
ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

Podobné zájezdy

Individuální 12 dní

Výstup na Kilimandžáro, různé trasy
Tanzanie

Výstup na Kilimandžáro - různé trasy.

Individuální Tanzanie od 33 900 Kč