Diani Sea Lodge je all inclusive hotel s nejdelší tradicí. Od toho se také odvíjejí vynikající služby a osobní přístup k hostům. 

Poloha
Hotel Diani Sea Lodge se nachází uprostřed Diani Beach. Součástí hotelu je překrásná písečná pláž. V hotelu je 135 pokojů (všechny plně klimatizované). V každém z těchto pokojů se nachází ručně vyráběné velké postele, které jsou vyřezávány ve stylu Lamu. Každý večer je pro hosty připraven program, který zajišťuje tým animátorů, hudební kapely, skupiny akrobatů, tanečníků či bojovníků z kmene Samburu nebo Masajů. Naproti hotelu za cestou bar Tandoori, který je známý z filmu Bílá Masajka.

Pláž
Nádherná, písčitá pláž bez nutnosti obuvi do vody, lehátka na pláži zdarma, plážová osušky zdarma (záloha 20 EUR, vratná před odjezdem), korálový útes táhnoucí se podél pobřeží (cca 700 m od břehu).

Vybavení
2 restaurace a 3 bary, recepce, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, kadeřnické služby a masáže za poplatek, sluneční terasa, internet k dispozici za poplatek v hotelovém lobby, golfové hřiště 6 km od hotelu.

Pokoje
Koupelna s WC a sprchovým koutem, klimatizace, telefon, trezor za poplatek 25 Kč/den, balkon nebo terasa, velká manželská postel ve stylu Lamu, výhled na moře za příplatek v „Beachfront" pokojích, ručníky a ložní prádlo se mění každý den.

Sport a zábava
Bazén pro dospělé, dětský bazén, dětské hřiště, volejbal, plážový fotbal, vodní gymnastika, šipky, osvětlený tenisový kurt, posilovna, stolní tenis a mini golf.

Strava
Program All Inclusive nabízí nevšední gurmánské zážitky a zahrnuje: snídaně, obědy i večeře, veškeré nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, včetně vína a čepovaného piva místní výroby, které je překvapivě chutné (do 23:00). Snídaně se podává v hlavní restauraci, v případě celodenního výletu je pro Vás připraven balíček na cestu, oběd je možno sníst také v plavkách v restauraci u pláže. Odpoledne je k dispozici káva, čaj a zákusky. V průběhu večeře nutné dlouhé nohavice u mužů, pokud se jí v hlavní budově. Pokud je na večeři barbecue a jídlo se podává venku, je možno mít i kraťasy. Forma stravování se denně střídá: švédské stoly, bufet či menu, bohatý výběr zeleniny, ovoce, plodů moře a místní kuchyně, k dispozici také nabídka světových alkoholických nápojů za poplatek.

All Inclusive v Diani Sea Lodge patří mezi nejlepší v okolí a uspokojí i náročné klienty svým rozsahem a chutí pokrmů.

Zájezdy pro tento hotel

5. 11. - 16. 11. 2021 12 dní

Safari z Nairobi a odpočinek na pláži
Keňa

Safari v Keni s odpočinkem na pláži s českým průvodcem.

Praha Keňa od 59 900 Kč
12. 11. - 24. 11. 2021 13 dní

To nejlepší z Tanzanie a Zanzibar
Tanzanie

Safari v těch nejlepších parcích v Tanzanii, Serengeti a v kráteru NgoroNgoro s poznáváním i odpočíváním na Zanzibaru.

Praha Tanzanie od 98 900 Kč
Individuální 12 dní

Safari z Nairobi a pobyt na pláži
Keňa

Ideální zájezd pro všechny, kteří chtějí spojit safari spolu s pobytem na nádherné pláži Diani Beach.

Libovolný Keňa od 52 500 Kč