Těšíte se do Afriky, ale teď bohužel nevíte, stejně jako my, kdy bude možné ji navštívit? Vzhledem k tomu, že v cestování svítá na lepší časy a v reakci na množící se dotazy, jsme se rozhodli přijít s nabídkou předprodeje našich služeb formou zvýhodněných poukazů, které můžete využít na vypsané skupinové zájezdy, stejně jako na naše zájezdy na míru.  Můžete jej využít také jako dárek pro Vaše nejbližší smiley

Zakoupením poukazu získáte 10% zvýhodnění a další atraktivní bonusy. Zároveň nám tak pomůžete překlenout toto složité období. Prodej těchto zvýhodněných poukazů jsme se rozhodli omezit na max. 100 ks. Omezení nebude jen množstevní, ale také časové, a to pouze do doby, než budeme mít opět jistotu, že bude bezpečné a možné do našich destinací opět cestovat.

Platnost poukazu je vždy jeden rok od data vystavení. V případě, že by nastala nějaká nepředvídatelná okolnost, pak u nás nebude samozřejmě problém jeho platnost prodloužit až do doby, než bude možné opět bezpečně cestovat. Bezpečnost a zdraví našich klientů je pro nás vždy na 1. místě. Všechny poukazy jsou také pojištěny proti úpadku a to v hodnotě 100 % zaplacené ceny poukazu.

Při koupi 3 a více poukazů Vám jako poděkování rádi přidáme další bonus v podobě fakultativního výletu ve vybrané destinaci. Do objednávkového formuláře na konci stránky nám prosím napište, o kolik poukazů máte zájem.

Děkujeme za Vaši podporu

Tým Go Afrika s.r.o.

Poukaz s výhodou +10%

Cena poukazu 45 460 Kč


Při koupi poukazu získáváte následující výhody:

  • +10% z ceny poukazu (zájezd v hodnotě 50 000 Kč)
  • Bonus 1x tričko Go Afrika
  • Bonus 1x repelent moskito guard
  • Bonus 1x podání žádosti na e-visa  (v případě Keni, Rwandy, Ugandy a Tanzanie)
  • možno uplatnit na vypsaný skupinový termín nebo zájezd na míru
  • poukaz platí po dobu 1 roku ode dne vystavení
  • poukaz je pojištěný pro případ úpadku CK v 100% výši zaplacené ceny

Mám zájem o tento zájezd

Podobné zájezdy

12. 11. - 24. 11. 2021 13 dní

To nejlepší z Tanzanie a Zanzibar
Tanzanie

Safari v těch nejlepších parcích v Tanzanii, Serengeti a v kráteru NgoroNgoro s poznáváním i odpočíváním na Zanzibaru.

Praha Tanzanie od 98 900 Kč